Whiteboard Video

Whiteboard Animasyon Videolar

 

whiteboard-video

Whiteboard videolar, bilgilendirici mesajların en vazgeçilmez aktarım yoludur.

Beyaz zemin üzerinde elde çizilmiş karakterler üzerinden anlatım yapılan beyaz tahta videolarda, isteğe bağlı, siyah&beyaz ya da renkli olarak çalışılabilir.

Whiteboard videoları, insanların ilkokul çağlarından bu yana öğrenme alışkanlığı haline gelmiş şekilde anlatım sağlar. Günümüzde hala toplantı odalarında görmeye alışkın olunan beyaz tahta ve üzerindeki elle yazılıp çizilen ögeler öğretici bir etkiye sahiptir. “Tahta üzerindekiler önemlidir.” mesajıyla eğitilmiş beyin, tahta üzerinde algıladıklarını ekstra çaba harcamaksızın “Önemli bilgi!” olarak kaydeder. Böylece Whiteboard videoların akılda kalıcılığı ve buna bağlı olarak size, şirketinize, markanıza, ürününüze dönüşü yüksektir.

Bankalardan sağlık kurumlarına, hukuk ofislerinden üretici firmalara, tüm sektörlere ve şirketlere, kendi dinamiklerine uygun olarak hazırlanan çizim, şekil ve karakterler tamamen size özgü olduklarından, aidiyet etkisiyle birlikte marka değerinizi artırır.

Storybased olarak, whiteboard video çalışmalarında kullandığı tüm çizimleri dijital ortama aktararak, prodüksiyonel tüm süreci masaüstünde hazırlamaktadır. Bu işleyiş, hatasız, edit edilebilir ve esnek videolara sahip olmanızı sağlar.

Başvuru Formu