Üretim ve Lojistik Sektörü

Üretim ve lojistik firmaları için, üretim ağı içindeki konumlarını anlatmak ve şirketlerinin faydalarını dile getirmek oldukça önemlidir. Gelişim için atılan adımlarda ve sektör içindeki büyümeyi sağlama durumlarında, karmaşık mesajlarının hedef kitle tarafından anlaşılmasını sağlama durumunda devreye açıklamalı videolar girer. İster işbirliği veya ortaklık durumlarında isterse bireysel faydayı dile getirmek için hazırlanan videolarla, eldeki veriler anlaşılır hâle getirilir, şirketin konumu en akılda kalıcı yolla aktarılır.

Marka değerini artırmada anahtar rol üstlenen açıklamalı videolar, modern bir iletişim yolu olmalarıyla da kurumların vizyoner kültürlerini desteklemektedir.

Üretim ve lojistik firmalarının sektör dinamiği gereği oldukça karmaşık olan mesajlarının kabulünü sağlamak için Storybased’in profesyonel ekibi tarafından hikayeleştirilmiş videolar hazırlanır. Videolar sayesinde deneyim hissini yaşayan hedef kitlenin mesajı özümsemesi kolaylaşır.

Başvuru Formu

Animasyon videolar, üretim ve lojistik sektöründe ne amaçlarla kullanılabilir?

Üretim ve lojistik firmaları, ağlarını geliştirmek için yeni kanal ortaklarını zincirlerine katma süreçlerinde açıklamalı videoları tercih ederler. Gerçek verilerin hikayeleştirilerek anlatıldığı videolar, yeni katılımcılar üzerinde bırakılacak etkiyi kuvvetlendirir.
Müşterilerinizi ve tüm dış paydaşlarınızı, materyal kaynaklarınız açısından bilgilendirmek, şirketinizin güvenilirliğini artırır. Kaynak paylaşımında hareketli videolar kullanmak ise netliğinizi artırmanın yanı sıra vizyonerliğinizi de destekler.
Firmanızın sağladığı ürün veya hizmet ne olursa olsun, müşteriyle işbirliği sağlayabilmek için önce kendinizi tanıtmanız gerekir. Şirketinizin faydalarını, ürün ve hizmetlerini aktarmada en başarılı yol, animasyon videolardır. Hedef kitleye yaşattığı tecrübe etme hissiyle animasyonlar, satış ve anlaşmalarda yüksek başarı getirir.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun.