Sağlık Sektörü

Storybased Sağlık Sektör'üne Yönelik Videolar Üretir.

Animasyon, beyaz tahta ve hareketli grafik videoları, karmaşık fikirleri açıklamada en iyi yöntem oldukları için, birçok disipline hitap eden sağlık sektörünün vazgeçilmez iletişim araçlarıdır. Sağlıkla ilgili konular, hastalar tarafından kavranması genellikle oldukça güç olan konulardır. Ürünlerin faydalarını ve kendilerini neden ilgilendirdiklerini hastalara aktarmada ideal yöntem, açıklayıcı videolardır.

Piyasaya yeni çıkan ürünlerin öncekilerden farkını, faydasını, içeriğini doktorlara, hemşirelere ve tüm sağlık kuruluşlarına aktarmada uzun ve yalnızca görsel ifadeyle sınırlı kalan yazılar yerine kısa, hareketli videolar tercih etmek, ürün başarısını artırmaktadır.

Hikayeleştirilerek anlatılan ürünlerin hedef kitle tarafından kabul edilme oranları oldukça yüksektir. Storybased’in profesyonel ekibi tarafından hazırlanan videolar sayesinde “deneyimleme” hissini yaşayan alıcılar, ürünü çok daha kolay içselleştirmektedir.

Pazarlama ve marka değeri oluşturmak için de etkili olan videolu anlatımlar, modern yaklaşımlarıyla kurum kültürünüzü ve vizyonunuzu destekler.

 

Başvuru Formu

Sağlık sektörü, videoları hangi amaçlar için kullanır?

Sağlık ürünlerinin moleküler seviyede girdikleri tepkime ve süreçleri açıklamada hareketli videolar kullanmak, anlatımı kolaylaştırıp hatırda kalıcılığı artırmaktadır.
Yeni keşfedilen virüsler gibi durumlarda hastalık belirtilerini ve etkilerini anlatmakta kullanılan videolar, sağlık uzmanlarına özel hazırlanır.
Hastayı belirtiler, hastalık, ürün, sağlıklı yaşam gibi konularda bilgilendirmek için hikayeleştirilmiş videolar hazırlanır.
Kurum içindeki iletişimi sağlamak ve paydaşları bilgilendirmek için, kuruma özel hazırlanır
Kurumun marka değerini artıracak videolar, televizyondan internete birçok mecra için hazırlanır ve sektör liderliği yolunda büyük destek sağlar.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun. BAŞVURU FORMU