Perakende Sektörü

Storybased Perakende Sektör'üne Yönelik Videolar Üretir.

Perakende sektöründe ürünler, kullanıcıya ulaşmak için tanıtıma ihtiyaç duyar. Ürün kalitesi, piyasadaki benzerlerinin çok üstünde olsa bile hedef kitle tarafından bilinmediği takdirde satışı imkansızdır. Animasyon videolar, ürünlerinizi tanıtırken hedef kitlenizle bağ kurar. Ürünlerinizi hikayeleştirilmiş videolarla aktararak gerçek deneyim hissine ulaşılmasını sağlar.

Perakende sektörü, çok yönlülüğünden ötürü birçok alanda iletişim çalışmasına ihtiyaç duyar. Marka değerini yükseltmek, müşteri ilişkilerini geliştirmek, sektörel liderlik yolunda ilerlemek gibi birçok hedef doğrultusunda, videolu anlatımı tercih edebilirsiniz. Storybased’in profesyonel ekibi tarafından hedefinize göre hazırlanan videolar, aktarmak istediğiniz mesajın tüm ayrıntılarıyla anlaşılmasını sağlar.

 

Başvuru Formu

Perakende sektöründe animasyon videolar ne amaçla kullanır?

Ürünlerin ve ürün gruplarının detaylarının anlatımı için video kullanmak, hedef kitlenin zihninde kalıcı bir yer edinmeyi sağlar.
Ürünlerinizi tanıtırken hikayeleştirilmiş kısa videolar kullanmak, ürünlerinizin faydalarının özümsenmesini sağlayıp satışlarınızı artırır.
Kullanıcılar, ürünlerin ardındaki hikayeleri, yapım süreçlerini bildiklerinde, hissettikleri bağ kuvvetlenir. Hikayeleri hareketli videolarla anlatmak, marka değerinizi artırarak hedef kitlenizin gözündeki konumunuzu sağlamlaştırır.
Genel pazarlama veya doğrudan pazarlama yöntemlerinde video tercih etmek, anlatımı daha etkili hâle getirir. Satışlarında ani yükseliş isteyen firmalar için fark yaratmayı sağlar.
Markaların sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yarışmaları açıklamaları gerekmektedir. Kullanıcıya katılım şartlarını en uygun dille aktarmanın yolu animasyondan geçer.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun. BAŞVURU FORMU