Kâr Amaçsız Kurumlar

Storybased Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar'a Yönelik Videolar Üretir.

Animasyon videolar, kâr amacı gütmeyen kuruluşların mesajlarını iletmek için mükemmel bir yoldur. Farklı hedef kitleler için çeşitlendirilen videolarda amacınızı hikayeleştirerek anlatmak, alıcılar tarafından özümsenmenizi sağlar. Üstelik videolara ulaşmak ve paylaşmak kolay olduğu için az çabayla çok büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Videolar, halkı bilinçlendirme, bir çağrıyı yayma, tutarlı mesajlar oluşturma gibi amaçlarınızda, hedef kitlenize hem görsel hem işitsel yoldan ulaşmanızı sağlar. Ayrıca kampanyalarınızdan elde ettiğiniz veriler gibi karmaşık mesajları aktarmada da en büyük yardımcınızdır.

 

Başvuru Formu

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar, videoları hangi alanlarda kullanırlar?

Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, varlıklarını sürdürebilmek için bağışlara gereksinim duyar. Bu da hedef kitlenizle aranızda kurup sürdürmeniz gereken sağlam bağla gerçekleşir. Hikayeleştirilen animasyon, beyaz tahta ve grafik videoları, hedef kitlenizle gerçek bir bağ kurmanızı sağlar.
Kamu eğitimini devam ettirirken sponsorlardan bahseden videolar yayınlamak, kuruluşunuzun hem amacını yerine getirmede hem de devamlılığını sağlamada önem arz eder.
Bağışlarından sonra bağışçılara kişiselleştirilmiş videolar göndermek, aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Kolayca kişiselleştirilebilen animasyon videolar, teşekkür etmek için en etkileyici yoldur.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun. BAŞVURU FORMU