Halkla İlişkiler

Storybased Halkla İlişkiler'e Yönelik Videolar Üretir.

Animasyon videolar, iletişim yönetimindeki en modern ve güçlü yoldur. Kamunun ilgisini, temsil edilen kurumların davranışları üzerine çekmek ve aradaki bağı kuvvetlendirmek için ideal yol, kısa ve paylaşılabilir videolar kullanmaktır. Hikayeleştirilmiş videolar aracılığıyla hedef kitleyi yakalamak ve empati kurmasını sağlamak, daha önce hiç olmadığı kadar kolaydır.

 Temsil edilen kişi ve kurumlar hakkında kamuya duyurulmak istenen bilgiler, çoğu zaman istenildiği gibi aktarılamamaktadır. Videolar sayesinde, hedef kitlenin ilgisini en yüksekte tutularak verilmek istenen tüm detaylar iletilebilmektedir. Videoların hikayeleştirilmiş olması da akılda kalıcılığı artırmaktadır.

 

Başvuru Formu

Halkla İlişkiler, videoları hangi alanda kullanır?

Videolar, büyük etkinliklerin olabildiğince geniş kitlelere yayılmasında anahtar rol oynar. Kısa, canlı ve modern videolar, kolay paylaşılabilir oldukları için az çabayla çok kişiye ulaşılmasını sağlar.
Bir şirket politikasını veya etkinliğin gerçekleştirilmesine iten temeli paylaşmak gerektiğinde, tüm ayrıntıları hatırlanabilir şekilde sunan videolardan yararlanabilirsiniz. Klasik medyada yapılan duyurulara çoğunlukla dikkat edilmediğini de göz önünde bulundurarak, önemli açıklama videolarınızı internet üzerinden, dikkat çekici videolarla paylaşabilirsiniz.
Birçok rakam ve ayrıntı içerek etkinlik çizelgelerini klasik tablolarla aktarmak kafa karıştırıcıdır. Karmaşayı önlemek için ekibinize, hem görsel hem de işitsel mesajlarla tüm detayları özümseterek aktaran videoları tercih etmek, başarılı etkinliklere imza atmanızı sağlayacaktır.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun. BAŞVURU FORMU