Bilişim Sektörü

Storybased, Bilişim Sektörüne Yönelik Videolar Hazırlar.

Bilişim sektörünün karmaşık mesajlarını hedef kitleye aktarmada en büyük yardımcısı kısa videolardır. Birçok verinin paylaşıldığı mesajların detaylarına vakıf olmak için yalnızca görsel veya yalnızca işitsel yöntemler kullanmak, yetersizdir. Görsel sembolleri işitsel mesajlarla destekleyen videolar, tekrar izlenebilme özellikleriyle de ayrıntıları aktarmada ideal yoldur.

Hedef kitlenin, yeni gelişen ürünlere neden ihtiyaç duyduklarını anlamaları için hikayeleştirilmiş videolar kullanmak, satış başarısını artırır. Storybased’in profesyonel ekibi tarafından hikayelerle özümsetilerek oluşturulan videolarla, yeni ürünlerin akılda kalıcılığı da yüksektir.

Bilişim gibi daima yeniyi simgeleyen bir sektörün, iletişimini geçmiş teknolojilerle sürdürmesi en başından abestir. İletişimin en modern hâli olan kısa videolar, bilişim sektörünün ideal çözüm ortağıdır.

Bilişim Sektörü, videoları hangi alanlarda kullanır?

Ürün Açıklama: Yeni ürünlerin faydalarını açıklamada kullanılan videolar, hedef kitlenin davranışlarına doğrudan etki eder ve ürün satışlarını artırır.

Veri Görselleştirme: Birçok rakam ve tablo içeren veri aktarımı durumlarında, yazılı raporlar, konumlandırılmamış bilgi olarak kabul edilirler. Bu bilgileri video yoluyla aktarmak, verilerin gerçek anlamda temsil edilmelerine olanak sağlar ve uzun süreli hafızaya alınmaları kolaylaşır.

Demo: Bazen ürünlerinizi anlatmanın en iyi yolu, nasıl çalıştıklarını göstermektir. Kısa ve hikayeleştirilmiş bir ürün videosu, hedef kitleye gerçek deneyim hissini yaşatarak ürünü anlamasını ve bağ kurmasını sağlar.

Müşteri Hizmetleri: Teknoloji ürünlerini anlamak ve kullanmak çoğu kullanıcı için zordur. Bu zorluğu aşma adına müşterilerinize, ürünü nasıl kullanacaklarını gösteren bir video hazırlamak hem onların işlerini kolaylaştırır hem de sizin kullanıcı dostu bir imaja sahip olmanızı sağlar.

Başvuru Formu

Bilişim Sektörü, videoları hangi alanlarda kullanır?

Yeni ürünlerin faydalarını açıklamada kullanılan videolar, hedef kitlenin davranışlarına doğrudan etki eder ve ürün satışlarını artırır.
Birçok rakam ve tablo içeren veri aktarımı durumlarında, yazılı raporlar, konumlandırılmamış bilgi olarak kabul edilirler. Bu bilgileri video yoluyla aktarmak, verilerin gerçek anlamda temsil edilmelerine olanak sağlar ve uzun süreli hafızaya alınmaları kolaylaşır.
Bazen ürünlerinizi anlatmanın en iyi yolu, nasıl çalıştıklarını göstermektir. Kısa ve hikayeleştirilmiş bir ürün videosu, hedef kitleye gerçek deneyim hissini yaşatarak ürünü anlamasını ve bağ kurmasını sağlar.
Teknoloji ürünlerini anlamak ve kullanmak çoğu kullanıcı için zordur. Bu zorluğu aşma adına müşterilerinize, ürünü nasıl kullanacaklarını gösteren bir video hazırlamak hem onların işlerini kolaylaştırır hem de sizin kullanıcı dostu bir imaja sahip olmanızı sağlar.

Adayların iş görüşmesi süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, Kariyer.net olarak, Storybased ile hazırladığımız videolarla anlattık. Bu videolar hem adaylara yol gösterici niteliğinde oldu, hem de adayların direkt bize ulaşmadan sorularını yanıtlayarak, iletişim yükümüzü azalttı.

Tuba Karadağ, Kariyer.net

Kariyer.net olarak işverenlerin, doğru adaya ulaşması için izleyebilecekleri yolları animasyon videolarla anlattık. Storybased'in hazırladığı animasyon videolarla, anlaşılır ve adım adım takip edilir bir yol haritası sunduğumuz müşterilerimiz, hedefledikleri adaylara daha bilinçli ve hızlı erişebiliyorlar.

Uğur Özmen, Kariyer.net

Müşterimiz olun.

Şirketinizin ihtiyacı olan animasyon video çözümlerini öğrenmek için hemen başvurun. BAŞVURU FORMU