Animasyon Karakter

Animasyon Karakter Kullanılan Videolar

animasyon-karakter

Animasyon videolarda kullanılan karakterler, hedef kitlenizin videoyu izlerken kolaylıkla empati kurmasını ve videodaki karakterin karşılaştığı sorunları, çözümleri, vermek istediğiniz mesajınızı daha aidiyet hissederek anlamasını sağlar.

Storybased, 2 boyutlu animasyon video karakterleri kulanmaktadır. Hazırlanan karakterler sade görünümlüdür ve dikkati kendi üzerlerinden ziyade anlattıkları içeriğe çekme amaçlıdır. Karakter yaratılırken kullanılan renkler, çizim stilleri v.b. değişkenler, marka, ürün ve hizmetinizle tutarlı şekilde isteğiniz doğrultusunda seçilir. Finalde ortaya çıkan karakter, tam manasıyla size aittir.

Animasyon karakter videolarında, ürün ve hizmete göre, karşılaştırmalı çoklu karakter de kullanılabilir. Bu tip videolarda bir karakter bizim ürünümüzü kullanan, diğer karakter ya da karakterler ise alternatif ürün, hizmet ya da yolları tercih eden kişileri temsil ederler. Karşılaşılan durumlar resmedilir, hikaye dahilinde, dış ses anlatımıyla da desteklenerek anlatılır, video sonunda kazanan sizin ürün, marka ya da hizmetinizi kullanan karakter, yani siz olursunuz.

Animasyon karakter kullanımı yapılan videolar bir Storybased Botique ürünüdür.

Başvuru Formu